preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:

Ravnatelj:

Jaromir Vrabec - ravnatelj

 

 

Stručni suradnici:

Tina Varat - pedagoginja
Višnja Veber Malina - knjižničar

 

Razredna nastava:

Amalija Husak    učiteljica RN 1. i 3. razred Dioš
Alenka Sižinek učiteljica RN 2. i 4. razred Dioš
Štefanija Kuček učiteljica RN 3.  razred Končanica
Elenka Podsednik učiteljica RN 1. i 2. razred Končanica
Luka Siruček učitelj RN 4. razred
Romana Jurić učiteljica RN 2., 3 i 4. razred Daruvarski Brestovac, češki odjel
Adelka Šanda - Dite učiteljica RN 1., 2. i 4. razred Daruvarski Brestovac

Silvana Zeman Orozović

učiteljica RN 1., 2., 3. i 4. razred Stražanac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predmetna nastava:

 

Biljana Kragujević - Ljuština hrvatski jezik
Višnja Vebar Malina hrvatski jezik
Jasminka Brkić - Strejček hrvatski jezik
Kvjeta Fiala češki jezik
Veronika Špiranec glazbena kultura
Danko Tomašek glazbena kultura
Anita Res likovna kultura
Andreja Kebrle njemački jezik
Jiřina Brkić njemački jezik
Bojana Pali matematika
Tanja Liber matematika, fizika
Krešo Krejča fizika
Anita Brezina matematika
Ivana Jovanović priroda
Kristina Rihter biologija
Vlatka Milić -  Janota biologija
Jasna Matoušek Žmegač kemija
Igor Šimala povijest
Iveta Vranjić geografija
Boris Weisser tehnička kultura
Aleksandar Vacka tjelesna i zdravstvena kultura
   

Ivana Vorel Herout

informatika

Zdenka Barto

informatika
Maja Kovačević engleski jezik
Martina Bečirović engleski jezik
Matija De Bona engleski jezik
Vedran Voborski engleski jezik
Josipa Tonković engleski jezik
Dubravka Marković engleski jezik
Benjamin Alatić vjeronauk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostali radnici škole:

Željka Znamenaček Martić tajnica
Sanja Karnik - Holinka računovođa
Darko Holinka školski majstor
Miluša Jurić kuharica
Lidija Husak kuharica
Ljubica Koči spremačica - Matična škola
Marija Koči spremačica - Stara škola
Vlasta Kalivoda spremačica - PŠ Daruvarski Brestovac
Zlata Tomašek spremačica - Matična škola
Vesna Janček spremačica - PŠ Stražanac
Ankica Ožeg spremačica - PŠ Dioš

 




Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Patrik Alatić
  • Drahuška Bakunić
  • Nevenka Beki
  • Danuška Doležal-Balta
  • KVJETA FIALA
  • Dubravka Havranek
  • Darko Holinka
  • Boženka Hrabrić
  • Amalija Husak
  • Lidija Husak
  • Đuro Ivanović
  • Miluša Jurić
  • Romana Jurić
  • Vlasta Kalivoda
  • Libuška Klubičko-Palatinuš
  • Ljubica Koči
  • Marija Koči
  • Biljana Kragujević-Ljuština
  • Štefanija Kuček
  • Jasna Matoušek Žmegač
  • Dalibor Misliveček
  • Ankica Ožeg
  • Bojana Pali
  • Elenka Podsednik
  • Jasmina Puhović
  • Božena Rohlik
  • Tomislav Sanić
  • Alenka Sižinek
  • Zlata Tomašek
  • Marica Turković
  • Aleksandar Vacka
  • Tina Varat
  • Višnja Veber Malina
  • Nataša Veltruski
  • Josip Vinter
  • Ivana Vorel Herout
  • Jaromir Vrabec
  • Iveta Vranjić
  • Silvana Zeman
  • Adelka Šanda-Dite
  • Igor Šimala
Tražilica



Nastava na daljinu

  5. a

  5. č

  6. a

  6. č

  7. a

  7. č

  8. a

  8. č

 

 


E-dnevnik


Jelovnik


Raspored sati

Termini informacija za roditelje

Priloženi dokumenti:
Konzultacije ucitelja 2019.-20.pdf


Kurikulum 2019./2020.

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum 2019-2020.pdf


Godišnji plan 2019./2020.

     


Pravilnik o kućnom redu

Priloženi dokumenti:
kucni-red.doc


Statut škole

STATUT ŠKOLE 2015.

Priloženi dokumenti:
Statut skole 2018 doc.doc


Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Sportske igre mladih



Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju