USKRSNA RADIONICA

Učeniciu PŠ Dioš vrijedno su se peipremali za nadolazeći Uskrs. Svojim vrijednim ručicama i maštom izradili su prekrasne uskršnje ukrase.

MALI EKOLOZI - VELIKE NAGRADE

Učenici 3. razreda  PŠ Dioš  prošli su u drugi krug natječaja Mali ekolozi-velike nagrade  koji je raspisala emmezeta  i Bioteka.  Ralizirat će projekt Plastičnu zamijeni platnenom.

VRIJEDNE RUKE MALIH ŠKOLARACA

Učenici PŠ Dioš vrlo su marljivi i za svaku prigodu sa svojim učiteljicama vrijedno izrađuju panoe.
Pogledajte njihove:

MAŠKARE I U PŠ DIOŠ

Veseli maškarni dani su i u PŠ Dioš.  Na kratko smo zaboravili tko smo i odletjeli u svijet mašte.  Umjesto učenika u školske klupe sjeli su vile, superjunaci, klauni, gusari, princeze... Nastava je bila zabavnije i veselija.
Male maškare pokazale su se i stanovnicima Dioša, a za to su dobili i slatke darove.
Kada bi barem maškare bile svaki dan.

SVETI NIKOLA

Sveti Nikola posjetio je i mališane u PŠ Dioš. Donio je punu kutiju poklona, a školarci su mu kratkom priredbom pokazali koliko su bili vrijedni i da zaista zaslužuju poklone. Recitirali su, plesali, glumili...
Razveselili su i mališane iz Dioša koji su u pratnji svojim roditelja došli vidjeti jesu li i oni zaslužili poklone. Poklona je bilo za sve,a li našla se i pokoja šiba, samo kao podsjetnik da i dogodine budu dobri.
Slike programa povodom Svetog Nikole možete vidjeti u Foto-galeriji na stranici škole.

DAN KRUHA

14.10.2014. u 8 sati održana je svečanost povodom Dana kruha u PŠ Dioš. U svečanosti su sudjelovali učenici 1., 2., 3., i 4. razreda. Učenici su pjevali, plesali, recitirali i glumili. Poslije priredbe velečasni je blagoslovi kruh i kolače koje su jeli roditelji, ravnatelj, teta Ana, pedagoginja, učiteljice i učenici. Slijedilo je mješenje tijesta za kiflice sa bakom Boženom. Tijesto smo ostavili da se  diže a u 10 sati već smo izrezivali i punili kiflice. Ukusno pečene kiflice jeli smo u 10,30 sati.

Paola Sapanjoš, 4.r

5.12.2014.u jutarnjim satima je PŠ Dioš pohodio Sveti Nikola. Učenici su za njega pripremili igrokaze ,recitacije,pjesme i ritmičke točke.Nikola ih je darovao poklonima,nisu nedostajale ni šibe. Darovao je i svu malu djecu koja su prisustvovala  svečanosti. Roditelji,braća,sestre,bake ,djedovi i mali klinci i klinceze razišli su se nasmiješena lica.

Učenici 4. Razreda PŠ  Dioš

IMG 3018.JPG